Turn up the tease with the 10-Function Remote Control Thong. This sexy lace G-string hides a powerful bullet vibe in a discreet pocket.
Choose from 10 vibration functions using the wireless remote with a 6-meter range. Great for solo fun or flirty partner play. The bullet is removable and the thong is machine washable. Naughty yet discreet!
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Yes: | Yes |
| 10: | 10 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | 85% Polyamide, 15% Spandex (thong) 75% Nylon, 25% Lycra® (elastic) Polyester (ribbon) ABS (remote, bullet) |
| Ipoallergenico: | Yes |
| Impermeabile: | Yes |
| Total Length in cm: | 7 cm |
| Battery type: | AA |
| Misura confezione: | 3.75 x 11.5 x 25.5 inch |
| Shaft Length in cm: | 7 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.25 cm |
| Wireless: | Yes |
| Battery quantitiy: | 2 |
| Vibration modes: | 10 |
, ,
There are no reviews yet.