| Item information | Value |
|---|---|
| charging time: | 60 |
| 12: | 12 |
| Composition: | Silicone (stimulator, controller) ABS with Silver Plating (décor) Stainless Steel (clasp) 95% cotton, 5% Spandex (boxer brief) |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 10.25 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Package size: | Wristband: 22.75 cm |
| Battery Included: | Yes |
| Shaft Length in cm: | 8 cm |
| Vibration modes: | 12 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.