Glittered and ready for action, our Extreme Pure Gold X-10 Beads are graduated, durable, beautiful beads with a sturdy retrieval ring. As safe as they are satiating, these exciting beads are crafted from phthalate-free PVC.Enjoy pure pleasure solo or with a partner - we have what you need to achieve the ultimate gratification. Get ready to explore and enjoy intense satisfaction with these stunning beads, and experience new peaks of passionate excitement. For a sensual experience that thrills, our anal beads deliver a potent bedroom adventure. An awesome set of anal beads for those who love some backdoor action, these beads are easy to use, and a true must-have.Sturdy and sleek, these anal beads are a paradise of anal pleasure. Experience ecstatic satisfaction with these pretty and powerful platinum beads.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Shaft Length in mm: | 250 |
| Diameter outside in mm: | 30 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | PVC Plastic |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | No |
| Total Length in cm: | 26 cm |
| Battery Included: | No |
| Package size: | 14.5 x 8.25 x 21 cm - 1.5 x 3.75 x 5.75 Inch |
| Shaft Length in cm: | 25.5 cm |
| Diameter outside in cm: | 2.5 cm - 1 inch |
| Battery quantitiy: | 0 |
, ,
There are no reviews yet.