The Butterfly Pleaser fits perfectly on the tip of your finger, so you can enjoy an orgasmic bliss. Take full control over your play session with just one touch and let the playful vibrations do the work. This mini massager is made of 100% pure silicone, features 1 vibration speed, and uses 3 LR44 batteries.
| Item information | Value |
|---|---|
| Yes: | Yes |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone |
| Waterproof: | Splashproof |
| Total Length in cm: | 11 cm |
| Battery type: | AG13 / LR44 |
| Battery Included: | Yes |
| Package size: | 11 x 7 cm |
| Diametro esterno in cm: | 7 cm |
| Battery quantitiy: | 3 |
| Modi di velocità: | 1 |
Bijsterhuizen 3151
LV
Wijchen, Niederlande, 6604
sales@scala-nl.com
There are no reviews yet.