Sophisticated, refined, and powerful, the Chíc Peony is crafted to send you spiraling towards luxurious pleasure. The flexible g-wand is rumbling with powerful dual motors, 10 speeds of vibration, and a luxury silicone case. This high-powered massager is created with a flexible neck and curved head to let you control G stimulation with ease. An intense motor inside of the flexible shaft puts of intense vibrations for playfully powerful stimulation.
| Item information | Value |
|---|---|
| Yes: | Yes |
| charging time: | 150 |
| Operating time: | 90 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone | ABS Plastic |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 19.75 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Package size: | 19.75 x 3.25 cm |
| Battery Included: | Yes |
| Diametro esterno in cm: | 3.25 cm |
| Modi di velocità: | 10 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.