Take your anal pleasure to the next level with the COLT Expandable Butt Plug. This powerful inflatable plug features a thick base and soft, pliable material that allows you to increase its size for that full, stretched sensation. The red and black design adds a bold visual element, while the squeeze bulb and quick-release valve give you total inflation control. Made from high-quality PVC, rubber, and ABS, this plug is safe, durable, and exciting to use. Whether you’re preparing for deeper play or
| Item information | Value |
|---|---|
| Item weight: | 0,23 kg |
| Weight in g: | 230 |
| Shaft Length in mm: | 100 |
| Diameter outside in mm: | 40 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | PVC Plastic |
| Waterproof: | No |
| Total Length in cm: | 1.25 cm |
| Package size: | 10.25 x 10.5 x 26.75 cm - 3 x 7.5 x 4 Inch |
| Battery Included: | No |
| Diameter outside in cm: | 3.75 cm - 1.5 inch |
| Battery quantitiy: | 0 |
, ,
There are no reviews yet.