The vibrator ring makes the penis more sensitive, delays orgasm and makes erections last longer. The extended piece of the cock ring is so long that it can be used for full penetration and with the smart design also the clitoris is not left untouched. With the Xocoon Couples Vibrator Ring, you both have everything you need for a sizzling rendez-vous which will no-doubt end on a high note.
| Item information | Value |
|---|---|
| 9: | 9 |
| Yes: | Yes |
| charging time: | 120 |
| Operating time: | 60 |
| Number of motors: | 2 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone | ABS Plastic |
| Waterproof: | IPX7 Waterproof |
| Remote control: | Remote Control |
| Total Length in cm: | 13 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Battery Included: | Yes |
| Package size: | 13 x 10.5 x 4.2 cm |
| Shaft Length in cm: | 10.5 cm |
| Battery quantitiy: | 1 |
| Vibration modes: | 9 |
| Modi di velocità: | 2 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.