Firefly’s Contour Plugs - Sexy, smooth and playful. The perfectly designed Glow-in-the-Dark anal plug for skyrocketing pleasure and exciting discoveries. Body-safe Silicone Suitable for all lubricants.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Composition: | Silicone |
| Ipoallergenico: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 9.6 cm |
| Package size: | 9.6 x 7.4 x 2.8 cm |
| Shaft Length in cm: | 7.7 cm |
| Diametro esterno in cm: | 2.8 cm |
, ,
There are no reviews yet.