With just one silky touch IVY by TOYJOY will fulfil your desires and get your juices flowing. Discover the lushful shapes of each item which will match your feminine curves. The IVY collection is natures answer to innovative design at an affordable price.
| Item information | Value |
|---|---|
| Yes: | Yes |
| charging time: | 120 |
| Operating time: | 60 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone | ABS Plastic |
| Waterproof: | Splashproof |
| Con telecomando: | Yes |
| Total Length in cm: | 19.3 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Package size: | 19.3 x 3.3 cm |
| Shaft Length in cm: | 7.5 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.3 cm |
| 7: | 7 |
| Vibration modes: | 7 |
| Modi di velocità: | 4 |
| Rechargeable: | Yes |
Bijsterhuizen 3151
LV
Wijchen, Niederlande, 6604
sales@scala-nl.com
There are no reviews yet.