Keep it lit and naughty with the Lit Clit Teeny Weenie Wand! This compact silicone wand delivers 10 toe-tingling vibration functions through a plush, flexible head, perfect for teasing your sweetest spots anytime, anywhere.
With a sleek gold finish, travel lock, and USB recharge, this 4” mini massager is both powerful and portable. Explore up to 2 hours of pleasure on the go—because great things come in teenie packages.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | Waterproof |
| Yes: | Yes |
| 10: | 10 |
| Quantità motori: | 1 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone (massager) ABS with Gold Plating (décor) |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 9.5 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Misura confezione: | 21 x 11.50 x 3.75 cm / 8.25 x 4.5 x 1.5 inch |
| Battery Included: | Yes |
| Shaft Length in cm: | 3.25 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.25 cm |
| Vibration modes: | 10 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.