Talk about a cheeky design! The Naughty Bits MUAH Mini Vibrator is a fun red lip massager that is actually a handheld miniature vibe design, wrapped in body-safe silicone. Sure to be the talk of the town with a thirty-minute run-time on the high setting and 2 full hours on low, you can kiss your old vibe goodbye!
| Item information | Value |
|---|---|
| Item weight: | 0,13 kg |
| Yes: | Yes |
| 10: | 10 |
| charging time: | 150 |
| Operating time: | 120 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 8.3 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Package size: | 8.3 x 3.8 cm |
| Battery Included: | Yes |
| Shaft Length in cm: | 8.25 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.75 cm |
| Vibration modes: | 10 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.