Explore your nipple fantasies with Nipple Play Silicone Nipple Suckers. These ultra-soft, easy-to-use suckers deliver instant suction for intense arousal.
Squeeze the PVC tubes and enjoy heightened sensitivity and pleasure. Perfect for solo or couple’s play, they offer hands-free nipple teasing on demand. Compact and travel-ready, just clean with toy cleaner after use.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Diameter outside in mm: | 20 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | PVC Plastic |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | No |
| Total Length in cm: | 5.75 cm |
| Battery Included: | No |
| Package size: | 14.5 x 8.5 x 21.5 cm - 1.5 x 3.75 x 5.75 Inch |
| Diametro esterno in cm: | 2.5 cm |
| Battery quantitiy: | 0 |
, ,
There are no reviews yet.