Bring the fun wherever you go with the Party In My Pants Jack Rabbit® Vibrator. Part of the Naughty Bits collection, this eye-catching vibe features 4 speeds of shaft rotation, 10 vibration modes, and a flickering rabbit teaser to hit all the right spots. With 6 rows of rotating beads, it offers full-body stimulation like no other.
The bold holographic jelly design and metallic base make this toy as stylish as it is satisfying. Use the LED-light control pad to customize your experience and power up with 3 AA batteries. Whether you're riding solo or with company, this rabbit guarantees a pleasure-packed party every time.
| Produkteigenschaft | Wert |
|---|---|
| Eigenschaften: | Wasserdicht |
| Yes: | Yes |
| Anzahl Motoren: | 2 |
| Exklusives Produkt: | Yes |
| Material: | TPE (rabbit) ABS (controller) |
| Wasserdicht: | Waterproof |
| Lunghezza totale in cm: | 12.75 x 3.75 cm / 5 x 1.5 inch (shaft) 6.25 x 3.75 cm / 2.5 x 1.5 inch (rabbit) |
| Benötigte Batterie: | AA |
| Misura confezione: | 35 x 12 x 5 cm / 13.75 x 4.75 x 2 inch |
| Schaftlänge in cm: | 12.75 cm |
| Durchmesser aussen in cm: | 3.75 cm |
| Anzahl Batterien: | 3 |
| Vibrations-Einstellungen: | 14 |
| Geschwindigkeit-Einstellungen: | 4 |
| 14: | 14 |
, ,
Es gibt noch keine Bewertungen.