The Bendie Stud Cliterrific flexes to your needs, with 3 intense speeds and a teasing clitoral design. Perfect for targeted, satisfying stimulation.
Made with body-safe PVC and ABS, this vibrator is waterproof, maintenance-free, and offers push-button ease. Ideal for solo play or intimate couple sessions.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | Is VibratingWaterproofBodysaveMultispeed function |
| Item weight: | 0,24 kg |
| Yes: | Yes |
| Weight in g: | 240 |
| Total Length in mm: | 190 |
| Diameter outside in mm: | 60 |
| 1: | 1 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | PVC Plastic |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Is Vibrating: | Yes |
| Multispeed function: | YES |
| Onetouch function: | NO |
| Remote control: | NO |
| Total Length in cm: | 19 cm |
| Battery type: | AA |
| Battery Included: | No |
| Package size: | 9 x 10.5 x 26.75 cm - 2.5 x 6.25 x 3.5 Inch |
| Shaft Length in cm: | 19 cm |
| Diameter outside in cm: | 6.25 cm - 2.5 inch |
| Multifunctional: | NO |
| Battery quantitiy: | 2 |
| Vibration modes: | 1 |
| Speed modes: | 3 |
, ,
There are no reviews yet.