| Item information | Value |
|---|---|
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Paraben free: | Yes |
| Allergy tested: | Yes |
| Odorless: | Yes |
| Total Length in cm: | 10 cm |
| Package size: | 30 ml |
| Diametro esterno in cm: | Ø 3 cm |
| Ingredients: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL |
, ,
There are no reviews yet.