| Item information | Value |
|---|---|
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Water based: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Paraben free: | Yes |
| Allergy tested: | Yes |
| Odorless: | Yes |
| Total Length in cm: | 15 cm |
| Package size: | 125 ml |
| Diametro esterno in cm: | Ø 4 cm |
| Ingredients: | WATER, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, MENTHA PIPERITA, PROPYLENE GLYCOL, HONEY EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, MEL, UREA, MENTHA PIPERITA |
, ,
There are no reviews yet.