Indulge yourself with the naughty touch of HAPPINESS by TOYJOY. The Stairway To Heaven XL Vibe may look cute and innocent, but it packs a whole lot of mind-blowing power! This vibrator offers multiple modes of vibration and pulsation, which are easily alternated at the touch of a button. The Stairway To Heaven XL Vibe features a wavy silhouette that always hits the right spot! The Stairway To Heaven XL Vibe is USB-rechargeable, splashproof, and made of first-class silicone. Get turned on by this silky-smooth gem, and give your hot spots something to be truly happy about!
| Item information | Value |
|---|---|
| Yes: | Yes |
| Silenzioso: | Yes |
| charging time: | 60 |
| Operating time: | 90 |
| Quantità motori: | 1 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone | ABS Plastic |
| Waterproof: | Splashproof |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Total Length in cm: | 18.5 cm |
| Package size: | 18.5 x 3.3 cm |
| Battery Included: | Yes |
| Shaft Length in cm: | 16.5 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.3 cm |
| Wireless: | Yes |
| 7: | 7 |
| Vibration modes: | 7 |
| Modi di velocità: | 3 |
| Rechargeable: | Yes |
Bijsterhuizen 3151
LV
Wijchen, Niederlande, 6604
sales@scala-nl.com
There are no reviews yet.