Experience powerful pleasure with the Teardrop Probe in blue. Featuring a curved head and tapered shaft, this waterproof vibe is ideal for targeted stimulation anywhere on the body. The multi-speed vibrations focus on the bulbous tip for toe-curling intensity.
Made of smooth, body-safe plastic with a sleek metallic finish, it’s stylish, elegant, and travel-ready. The easy twist-cap lets you control intensity, while the waterproof design means bath and shower play is always on the table. Requires 2 AAA batteries.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | Is VibratingWaterproofBodysaveMultispeed function |
| Yes: | Yes |
| 1: | 1 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | ABS Plastic |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Is Vibrating: | Yes |
| Total Length in cm: | 14 cm |
| Battery type: | AAA |
| Battery Included: | No |
| Package size: | 11.5 x 8.75 x 22.25 cm - 1.75 x 4.5 x 4.5 Inch |
| Shaft Length in cm: | 13.5 cm |
| Diameter outside in cm: | 3.25 cm - 1.25 inch |
| Battery quantitiy: | 2 |
| Vibration modes: | 1 |
, ,
There are no reviews yet.