The Heroic P-Spot is a vibrating anal plug and features a powerful motor with 6 different vibrations modes and 4 vibrating speeds. Each mode offers deep rumbling vibrations, which are easily controlled on the item or with the included remote control. Buttocks by TOYJOY is a premium line of high-performance butt plugs, created with a variety of special features to boost your anal pleasure. Buttocks by TOYJOY is the perfect choice for next-level anal stimulation.
| Item information | Value |
|---|---|
| Yes: | Yes |
| 10: | 10 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone | ABS Plastic |
| Waterproof: | IPX7 Waterproof |
| Con telecomando: | Yes |
| Battery type: | Lithium Ion, CR2032 |
| Total Length in cm: | 11.5 cm |
| Battery Included: | Yes |
| Package size: | 11.5 x 9.8 cm |
| Shaft Length in cm: | 8 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3 cm |
| Vibration modes: | 10 |
| Modi di velocità: | 4 |
| Rechargeable: | Yes |
Bijsterhuizen 3151
LV
Wijchen, Niederlande, 6604
sales@scala-nl.com
There are no reviews yet.