The #1 bestselling Jack Rabbit, now waterproof. This vibe features 3 speeds of vibration, 3 speeds of reversible rotation, and a soft bunny teaser for incredible dual stimulation.
With rotating metal beads and a transparent jelly shaft, it’s perfect for bath or shower play. Easy-to-use controls, an EZ-load battery case, and soft PVC make this a go-to classic for intense pleasure.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | Is VibratingWaterproofBodysaveMultispeed function |
| Yes: | Yes |
| Total Length in mm: | 120 |
| Diameter outside in mm: | 40 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | PVC Plastic |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Is Vibrating: | Yes |
| Battery type: | AA |
| Total Length in cm: | 12 cm |
| Battery Included: | No |
| Package size: | 16.5 x 11.5 x 29.25 cm - 2.25 x 5.75 x 6.5 Inch |
| Diameter outside in cm: | 3.75 cm - 1.5 inch |
| Battery quantitiy: | 3 |
| Vibration modes: | 6 |
| Speed modes: | 3 |
| 6: | 6 |
, ,
There are no reviews yet.