| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Composition: | Silicone |
| Ipoallergenico: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 13.3 cm |
| Package size: | 13.3 x 5.7 x 5.7 cm |
| Shaft Length in cm: | 10 cm |
| Diametro esterno in cm: | 3.9 cm |
, ,
There are no reviews yet.