Thick Renegade Spade Anal Plugs are made from silky smooth, seamless, and body-safe silicone. Featuring an arched narrow T-shaped handle, Renegade Spades sit deeper for a more comfortable fit. Safe to use with any lubricant.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Item weight: | 0,20 kg |
| Weight in g: | 200 |
| Shaft Length in mm: | 85 |
| Total Length in mm: | 110 |
| Diameter outside in mm: | 65 |
| Composition: | Silicone |
| Bodysave: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 11.2 cm |
| Package size: | 11.2 x 6.8 x 6.8 cm |
| Shaft Length in cm: | 9.7 cm |
| Diameter outside in cm: | 6.8 cm - 2.7 inch |
, ,
There are no reviews yet.