Put pleasure at your fingertips with the Rechargeable Finger Tickler. This discreet vibe features a nubbed silicone surface and a powerful removable bullet that delivers 10 indulgent vibration functions. Whether you’re exploring your curves or spicing things up with a partner, this tiny teaser is built for big thrills.
The easy-touch button gives you total control over vibration modes, with up to 60 minutes of play on low and 45 on high. Recharge in just 2 hours with the included USB cable. Waterproof, body-safe, and travel-sized, this finger massager is your go-to toy for spontaneous pleasure whenever and wherever you desire.
| Item information | Value |
|---|---|
| Functions: | WaterproofBodysave |
| Yes: | Yes |
| 10: | 10 |
| Quantità motori: | 1 |
| Prodotto esclusivo: | Yes |
| Composition: | Silicone (sleeve) ABS with Silver Plating (bullet) |
| Ipoallergenico: | Yes |
| Waterproof: | Waterproof |
| Total Length in cm: | 7.5 cm |
| Battery type: | Lithium Ion |
| Misura confezione: | 21.50 x 11.50 x 3.75 cm / 8.50 x 4.50 x 1.50 inch |
| Battery Included: | Yes |
| Shaft Length in cm: | 7.5 cm |
| Diametro esterno in cm: | 2.5 cm |
| Vibration modes: | 10 |
| Rechargeable: | Yes |
, ,
There are no reviews yet.